Изглед на сайта
Безплатни обяви за компаньонки и ескорт - Адам и Ева
Търсене Любими Съобщения Добави обява Моите обяви Промо пакети
Резултати от търсенето | Адам търси Ева > > Пловдив > гр. Пловдив >

Дискретно запознанство-300,400лв → Обява 4841002

18
преди 2 часа
Дискретно запознанство-300,400лв
Цена за час 300 лв.
Подател
Антон М
Раб. време: 0:00 ч. до 24:00 ч.
Хотел
Изпрати съобщение
Финансова помощ
Предлагам подпомагане
Години
40
Ръст
176 см.
Тегло
85 кг.
Коса
черна
Очи
кафяви
Търси
  • Стандартен секс
Здравейте, аз съм Антон на 40год.
Много работа, много ангажименти, много напрежение и си търся дискретна връзка с дама между 20-35г срещу финансово подпомагане.
Да се срещаме веднъж седмично през деня за час два ,да си прекараме хубаво време . Да се уважаваме и разбираме.
Аз съм мил, любезен и разбран.
Ще се разбираме 🙂 пишете съобщение чрез платформата,после ще се разберем как да продължи комуникацията. Търся натурална земна дама , не професионални умения.
ID# 4841002
Публикувана/обновена преди 2 часа
Обявата е видяна 18 пъти
Добавена в любими XXX пъти
Докладвай обявата
Моята бележка:
Запиши бележката
Коментари
към обявата
За да може да виждате коментарите към обявите, както и да пишете собствени коментари, и препоръчвате, трябва да изпратите SMS на номер 1929 (6.00 лв. с ДДС) със съдържание adamieva.
Ще получите КОД за ДОСТЪП с валидност 96 часа.

ИЛИ

Можете да активирате ПЪЛЕН ДОСТЪП на по-ниска цена (2.40 лв. с ДДС), след като влезете във Вашия акаунт или направите регистрация

Безплатни обяви за компаньонки и ескорт - Адам и Ева