Изглед на сайта
Безплатни обяви за компаньонки и ескорт - Адам и Ева
Търсене Любими Съобщения Добави обява Моите обяви Промо пакети
Резултати от търсенето | Ева търси Адам > Компаньонки Благоевград > Компаньонки гр. Гоце Делчев >

Andjelina telegram -поемам ангажименти за почивка в Гърция → Обява 4820316

11943
преди 17 часа
Andjelina telegram -поемам ангажименти за почивка в Гърция
Цена за час 1,000.00 € | 1,955.83 лв
Подател
Анджелина
Раб. време: 0:00 ч. до 24:00 ч.
Собствен терен, На адрес, Хотел
Години
27
Ръст
170 см.
Тегло
54 кг.
Коса
руса
Очи
пъстри
Гърди
Естествени, Размер DD
Езици
Български, English, Русский
Предлага
  • Стандартен секс
  • Girlfriend Experience
  • Френска с кондом
  • Френска без кондом
  • Дълбоко гърло
  • Поза 69
  • Турска
  • Масаж с освобождаване
  • Масаж
  • Фетиш
  • Фуут фетиш
  • Свършване на гърдите
  • Мръсно говорене
Здравейте, приятно ми е да се запознаем казвам се Анджелина!
❤️Качество и приятни емоции.. смятам, че аз съм вашия правилен избор! ❤️ ✅100% реална, ✅100% гореща, ✅100% палава ✅100% медицински котрол. ✅100% дискретно!
⚜️Предлагам елитни ескорт услуги за мъже, които знаят как да се наслаждават на жената, секса и живота! ⚜️
Поемам ангажименти за почивка и придружаване и в Гърция с предварителна уговорка поне един ден по рано по приложение telegram, след като се уговорм там приемам ангажимент с платен транспорт и капаро 20 процента от сумата за която сме се разбрали като гаранция, че срещата ще бъде коректна и за двете страни,
Цената за придружаването е 1500 евро за 24 часа, транспорта е отделно за ваша сметка.
Моля да ми звънят господа с ясна представа за желанията и възможностите си! ❗️
Ако търсите горещи емоции, приятна компания, незабравими спомени, то аз съм вашето момиче❗ Можете да ми доверите всички Свои еротични фантазии и заедно да ги осъществим.

Гарантирам за добро и коректно отношение, коeто очаквам и от Вас❗Държа на дискретността - моята и Вашата.
❌Ползвам само telegram❗
✅Може да се свържете с мен на посочения телефонен номер
Плвщането става с банкова сметка или Revolut, като условията не подлежат на коментар и на пазарльци.
Коректна и дискретна -това очаквам и от вас.
ID# 4820316
Публикувана/обновена преди 17 часа
Обявата е видяна 11943 пъти
Добавена в любими XXX пъти
Докладвай обявата
Моята бележка:
Запиши бележката
Коментари
към обявата
За да може да виждате коментарите към обявите, както и да пишете собствени коментари, и препоръчвате, трябва да изпратите SMS на номер 1929 (3.07 € / 6.00 лв. с ДДС) със съдържание adamieva.
Ще получите КОД за ДОСТЪП с валидност 96 часа.

ИЛИ

Можете да активирате ПЪЛЕН ДОСТЪП на по-ниска цена (1.22 € / 2.40 лв. с ДДС), след като влезете във Вашия акаунт или направите регистрация

Безплатни обяви за компаньонки и ескорт - Адам и Ева