Здравейте, скъпи и изтънчени джентълмени... 💕
Тази обява е само за истински джентълмени - мъже с класа, характер и нежна душа, които знаят какво желаят и умеят да ценят красивите, страстни и запомнящи се моменти.
Обичам да се срещам с джентълмени, които се наслаждават да галят една жена с внимание и страст, да я карат да тръпне от удоволствие и да я водят бавно към върха, така че да свършим заедно в прекрасна, трепетна хармония. За мен всяка среща е като малко романтично приключение - изпълнено с нежни докосвания, топли погледи, искрена химия и взаимно отдаване. Искам да се почувствате желани, уважавани и напълно задоволени, сякаш времето спира само за нас двамата.
Не харесвам бърз, студен и бездушен секс. Дори и да е платена среща, за мен е важно да има емоция, страст и истинска връзка. С истински джентълмен всяка минута става специална и незабравима.
Цени за нашето романтично време: GFE-ГФЕ: 1h ---250€
(нежен и страстен секс + френска любов)
30мин - 50 €
(нежен и страстен секс + френска любов + 69) се доплащата
За малко в Бургас
Раб. време: 0:00 ч. до 24:00 ч.
Собствен терен

Невалиден код
ИЛИ
Можете да активирате ПЪЛЕН ДОСТЪП на по-ниска цена (1.22 € / 2.40 лв. с ДДС), след като влезете във Вашия акаунт или направите регистрация